Private Serverim Private Serverlar Paylaşım Forumu
Komik Fıkralar Vbulletin4_logo
Komik Fıkralar Vbulletin4_logo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Private Serverlar Paylaşım ve Destek Forumu

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Komik Fıkralar

YazarMesaj
EarLyMasTeR
Admin
Admin
EarLyMasTeR

Erkek Mesaj Sayısı : 107
Rep : 1
Doğum tarihi : 07/02/95

Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Komik Fıkralar   Komik Fıkralar Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 11:02 pm

*** İki deli tımarhaneden kaçmaya karar vermişler. Biri ötekine: "Git bak bakalım dikenli teller yüksek mi alçak mı, eğer yüksekse altından kaçarız, alçaksa üstünden atlarız." Diğeri gitmiş, bir süre sonra geri gelmiş ve şöyle demiş: "Ne yazık ki kaçamayacağız arkadaşım çünkü hiç dikenli tel yok!"

*** Bir gün öğretmen derste örgü ile etek örerken içeriye üfettiş girer.Öğretmen müfettişi görünce kızarır ve ördüğü fırlatır.Öğretmenin ördüğü etek haritaya asılı kalır.Daha sonra müfettiş bir öğrenciye adını sorar öğrenci:Alican der.müfettiş peki Alican sen kaç yaşındasın der.Alican:11 der.Müfetiş sen nerelisin haritda doğduğun yeri gösterirmisin der.Alican Sinop doğumludur.Fakat öğretmenin ördüğü etek Sinop un üstünü kapatmaktadır.Alicanda Çaresiz Bir Şekilde öğretmenim eteğinizi kaldırırmısınız?doğum yerimi göstereceğimde der.(ÖĞRETMEN O GÜN ETEK GİYMİŞTİR ANLAYAN ANLAR)...[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

*** Ögretmen bir gün ögrencilerine söyle bir soru sormus : - Insanlarda istem disi çalisan sey nedir ? Ögrencilerden biri parmak kaldirip cevap vermiss : - Tik tir hocam... Ögretmen soruyu bilen ögrencisine : - Aferin oglum senin adinne? diye sormus. Ögrenci : - Tüleyman hocam... demis...

*** bir gün temel ile dursun istanbula gitedeceklermiş otobüsle gidecek paraları yokmuş bunlar birbirlerine akıl vermişler bunlar demiş biz yüzerek istanbula gideceğiz bunlar yüzüyor yüzüyor istanbula az kala varıyorlarmış temel birden temiş benim kolum yoruldu ben geri dönecem yine geri dönmişler...

*** BİZİM TEMEL PARAŞÜTÇÜ OLMUŞ.BİR GÜN TEMEL'E HOCASI TEMEL GİT İKİ GÜN AİLENİ ZİYARET ET DEMİŞ GELİNCE BÜYÜK GÖSTERİ YAPACAĞIZ.TEMEL GİTMİŞ İKİ GÜN ANNESİNİ BABASINI GÖRMÜŞ HASRET GİDERMİŞ.GİDECEĞİ GÜN ANNESİ TEMEL'E OĞLUM ATLAMA SENİN PARAŞÜTÜN AÇILMAYACAK RÜYAMDA GÖRDÜM DEMİŞ.TEMEL HOCASININ YANINA VARINCA HOCASINA OLAN BİTENİ ANLATMIŞ.HOCASI TEMEL'İ İKNA EDEMEMİŞ VE SONUNDA TAMAM SEN BENİMKİNİ AL DEMİŞ.NEYSE UÇAĞA BİNMİŞLER TEMEL HOCASININ PARAŞÜTÜNÜ ALMIŞ VE ATLAMIŞ.BİRAZ GITMİŞ İPİ ÇEKMİŞ AÇILMIŞ DERKEN YANINDAN HIZLA HOCASI GEÇMİŞ.TEMEL HOCASIN ARKASINDAN BAĞIRMIŞ.HOCAM NEREYE GİDİYORSUNUZ?HOCASI TEMEL'E ''ANANIN YANINA ANANIN'' DEMİŞ

temel bir gün dursunun evine kalmaya gider dursunun evide tek odalıdır ikide karısı vardır

akşam olur yatarlar dursun karıın tekine kalk buzdolabını aç temel uyumuşmu bak sonra yanıma gel
karısı buzdolabını açar temele bakar temel uyumuş gelir dursunun yanına dursun bi güzel becerir karıyı

aradan yarım saat falan geçer dursun öbür karısına kal buzdolabını aç temel uyumuşmu bak sonra yanıma gel der
karısı buzdolabını açr temele bakar uyumuş
dursunun yanına gelir dursun bunuda bi güzel becerir

sabah olur dursun temele sorar nasıl temel iyi uyudunmu uyudumda bi ara çoksusadım

dursun kalkıp içseydin ya içecektimde sen dolabı açan herkezi becerdin benide becerirsin diye kortum ondan içemedim
https://privateserverim.yetkin-forum.com

Komik Fıkralar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türklere Has Komik Ölümler
» Türklerin bazı komik alışkanlıkları !